Guardiola znova o Saneju: Upam, da ostane

Premier Liga 19. Jul 201917:16 > 17:18
Clive Brunskill/Getty Images

Trener Manchester Cityja Pep Guardiola je znova govoril o Leroyju Saneju in vnovič potrdil, da si močno želi, da bi Nemec ostal v klubu.

Katalonski trener je hkrati potrdil, da Bayern Saneja lovi že zelo dolgo, uradne ponudbe pa še vedno ni. Nemški mediji so prepričani, da se bo to tekmo poletja spremenilo.

Guardiola v zadnjih dneh veliko govori o Saneju. V četrtek je medijem dejal, da v klubu ne bo zadrževal igralcev, ki si želijo prestopiti, a tudi takrat dodal, da si želi, da bi Sane ostal.

Leroy je naš igralec in upam, da to tudi ostane. Kar se tiče Bayerna… Oni že dolgo govorijo o norih investicijah,” meni Guardiola.

Saneja si v Bayernu želijo tudi številni upokojeni nemški nogometaši, zato ne mine dan, da ne bi v medijih prebrali kakšnega zapisa o mladem zvezdniku.

Manchester City, ki bo Nemca kot kaže skušal zadržati, bo sicer v soboto odigral novo tekmo v Aziji. V finalu premierligaškega pripravljalnega tekmovanja na Daljnem vzhodu se bo City pomeril z Wolverhamptonom. Obračun boste lahko v soboto ob 13.30 pospremili na Sportklubu 2.