Michael Regan/Getty Images

10.08.2019 | 11.16

Alisson zaradi poškodbe izpušča UEFA Superpokal

Manager Liverpoola Jürgen Klopp je potrdil namigovanja, da na prihajajočem UEFA Superpokalu proti Chelseaju ne bo mogel računati na vratarja Alissona Beckerja.

Alisson Becker

Michael Regan Getty Images Sport

Evropski prvaki so včeraj začeli novo sezono premier lige. Na domači zelenici so Norwich ugnali s 4:1.

Senco na zmago je vrgla poškodba vratarja iz Brazilije, ki je bil v 38. minuti zamenjan zaradi poškodbe mečne mišice. Po dodatnih pregledih je Klopp potrdil, da ga v Carigrad na Superpokal ne bo.

"Potrjujem, da ga v sredo ne bo v postavi. Poškodvan je, bomo pa videli, kako resno je," pravi strateg Redsov. Med vratnici bo zalov na prvo lovoriko sezone stopil rezervni vratar Adrián.