"Klopp naredi samo tisto, kar on misli, da mora"

Legenda Liverpoola Kenny Dalglish je mnenja, da se je trener kluba, ki domuje na Anfieldu Jurgen Klopp dobro odločil potem, ko ni zapravil veliko denarja v zadnjem prestopnem roku.

Jurgen Klopp

Michael Regan, Getty Images

Prvak Evrope je v tem prestopnem roku v svoje vrste pripeljal vratarja Adriana ter dva mlada nogometaša - Harveya Elliotta in Seppa van den Berga

"Liverpool ni zapravil veliko denarja za nove nogometaše in mislim, da bodo v klubu zaradi tega vsi na boljšem. Govora je o prvakih Evrope. Nima smisla pripeljati nove igralce, če tisti, ki jih že imate ne napredujejo. Tako velja za vse klube", je dejal Dalglish

"Nekateri trenerji in lastniki se za nakup odločijo zgolj zato, da bi osrečili navijače ali pa da bi se zdelo, da so se okrepili. Jurgen Klopp pa naredi samo tisto kar on misli, da mora. In to je velika kvaliteta".

Redsi so na začetku sezone izgubili proti Manchester Cityu v Community Shieldu. V prvem krogu Premier lige pa na svojem stadionu odpihnili Norwich s 4:1.

V sredo jih čaka tekma Evropskega superpokala v kateri se bodo pomerili proti Chelseaju.