Getty Images / Christopher Lee

13.08.2019 | 10.04

Klopp potrdil - Alisson bo manjkal dalj časa

Liverpool FC

Vratar Liverpoola Alisson Becker je na uvodu v novo premierligaško sezono staknil poškodbo mečne mišice, zaradi katere bo manjkal nekaj tednov. Slabo novico za navijače redsov je že potrdil trener ekipe Jürgen Klopp.

Alisson

Julian Finney, Getty Images

Brazilec se je poškodoval na tekmi proti Norwichu, ki jo je sklenil po vsega 39. minutah.

"Zaradi poškodbe mečne mišice bomo nekaj časa pogrešali Alissona," je potrdil Klopp in dodal: "Ne morem vam povedati, kako dolgo bo manjkal, vsekakor pa ga ne bo nekaj tednov. Videl sem vaše zapise, da bo odsoten šest tednov. Prepričan sem, da se bo vrnil prej, saj predtem v karieri ni imel veliko težav s poškodbami."

Angleški mediji so medtem razkrili, da pri Liverpoolu celo razmišljajo o novem vratarju, ki bi v času odsotnosti Alissona stopil med vratnici. Kot prost igralec bi se lahko na Anfield preselil veteran Andrew Lonergan.

Redse v sredo čaka obračun Uefinega superpokala s Chelseajem.