Catherine Ivill/Getty Images

19.08.2019 | 22.48 > 22:53

Rdeči vragi remizirali na Molineuxu

Manchester United

Na zadnji tekmi 2. kroga angleške Premier lige sta se Wolverhampton in Manchester United razšla z remijem (1:1).

Paul Pogba

Getty images/Dan Mullan

Paul Pogba je ob rezultatu 1:1 v drugem polčasu zapravil 11-metrovko.

Varovanci Oleja Gunnarja Solskjaerja so tekmo začeli odločno in hitro prevzeli pobudo. Gostje so bili več pri žogi, a v prvem delu prvega polčasa priložnosti nismo dočakali. V 27. minuti pa je terensko premoč vendarle kronal Anthony Martial, ki je po krasni podaji pred vrata žogo poslal pod prečko.

Gostitelji so v drugem delu zaigrali bolje. Nuno Espirito Santo je takoj opravil zamenjavo in z vstopom Adame Traoreja, ki je zamenjal Matta Dohertyja, postali nevarnejši. Prvo priložnost za izenačenje so si domači priigrali v 54. minuti, ko je Raul Jimenez z glavo sprožil za nekaj centimetrov mimo leve vratnice. Že v naslednji minuti so se domači navijači lahko veselili. Zadel je Ruben Neves, zadetek pa je bil priznan tudi s pomočjo VAR-a.

Deset minut zatem so si sijajno priložnost za novo vodstvo priigrali gostje. V kazenskem prostoru je padel Paul Pogba, ki pa je nato v 68. minuti zapravil enajstmetrovko. Do konca tekme si je še eno priložnost priigrala domača ekipa, a se je izkazal David de Gea, kar je pomenilo, da so se eni in drugi morali zadovoljiti s točko.