Carragher: Liverpoolu bi zelo prav prišel Maddison

Premier Liga 20. Avg 201910:32 > 10:33
Michael Regan, Getty Images

Nekdanji branilec Liverpoola Jamie Carragher verjame, da bi redsi morali poizkušati pripeljati Jamesa Maddisona, vezista Leicester Cityja.

V lanski sezoni je James Maddison svojim soigralcem pripravil 100 priložnosti, več kot katerikoli drug nogometaš v Premiershipu.

“Če gremo iz okvirja TOP 6 angleških klubov, mislim, da je on tisti, na katerega bi Liverpool moral biti pozoren. Govorilo se je o povratku Coutinha, a se to ni zgodilo. Maddison bi lahko Liverpoolu pomagal, da se dvigne na višji nivo. Da, stal bi zelo veliko denarja, ampak je toliko tudi vreden”, je dejal Carragher.

Z njim se strinja tudi nekdanji desni bočni branilec Manchester Uniteda, Gary Neville.

“Mislim, da je fenomenalen. Desetke danes niso več v modi, bolj so to napadalci, ki igrajo na krilih in dosegajo zadetke. Včasih sta bila to Zola in Cantona… Maddison je kreativec, fantastičen je”, smatra Neville.

James Maddison je star 22 let, nogometno kariero je začel v rodnem Coventryju, iz katerega je leta 2016 prestopil v Nowich, od prejšnje sezone pa je v Leicester Cityju.

Sportklub Slovenija