Emery: Mustafi in Elneny lahko zapustita klub

Premier Liga 23. Avg 201913:52 > 13:54
Stu Forster/Getty Images

Manager Arsenal Unai Emery je pred derbijem z Liverpoolom dvema svojima nogometašema dal jasno vedeti, da nanju ne računa več.

V Premier League se je poletni prestopni rok že zaključil. Pri Arsenalu pa so očitno dovolj prepričani vase, saj topničarji dvema nogometašema dajejo možnost, da se preselita nekam, kjer bosta bolj zadovoljna s svojo minutažo.

Pred sobotnim derbijem z Liverpoolom je med drugim tudi o tem spregovoril manager Unai Emery.

“Imamo nekatere igralci, ki dobro poznajo svojo situacijo. Na primer Elneny in Mustafi. Želim si igralce, ki bodo srečni tukaj. Slednja dva nista igrala in nista bila srečna. Govoril sem z njima prejšnjo sezono in mislim, da bi bilo pozitivno, da podpišeta pogodbe, tam kjer bosta veliko bolj pomembna. To sta velika igralca, vendar tukaj ne bosta dobila dovolj priložnosti, da pokažeta kar znata,” je dejal Emery.

Derbi 3. kroga v Premier League bo na sporedu v soboto od 18:30 dalje na SportKlubu1.

SK