Alex Livesey/Getty Images

10.09.2019 | 19.00

Poškodba Lo Celsa, manjkal bo šest tednov

Argentinec Giovani Lo Celso si je na prijateljski tekmi proti Čilu poškodoval kolk. Poroča se, da bo zaradi tega z igrišč odsoten šest tednov. To pa pomeni, da bo verjetno izpustil tudi tekmo proti Crveni zvezdi.

Giovani Lo Celso

Catherine Ivill/Getty Images

Giovani Lo Celso je na posojo v Tottenahm prišel tik pred koncem prestopnega roka v Angliji. Argentinec je okrepitev evropskih podprvakov od katerega navijači Spursov pričakujejo največ. Kreativni vezist je v majici Tottenhama zaenkrat zbral 44 minut zdaj pa je doživel poškodbo, ki ga bo z nogometnih zelenic oddaljila za približno šest tednov.

Bivši nogometaš Betisa si je kolk poškodoval v petek na prijateljski tekmi med Argentino in Čilom, ki se je končala z neodločenim rezultatom 0:0. Lo Celso je z igrišča odšel v 53. minuti.

Ker bo odsoten tudi v mesecu oktobru to pomeni, da bo zagotovo izpustil prvi dve tekmi Tottenhama v Ligi prvakov, ki bosta proti Olympiacosu ter Bayernu. Morda pa tudi tekmo 22. oktobra proti Crveni zvezdi.