Messi: Nisem zahteval, da spet pripeljejo Neymarja

Premier Liga 12. Sep 20193:37 > 3:42
Getty Images/Emilio Andreoli

Najboljš nogometaš Barcelone in njen kapetan Lionel Messi je dejal, da od uprave katalonskega velikana nikoli ni zahteval, da v klub vrnejo brazilskega nogometaša Neymarja.

Elsa, Getty Images Sport

Napadalec Paris Saint-Germaina in brazilski reprezentant Neymar je v minulem poletnem prestopnem roku jasno izrazil željo, da želi oditi iz francoske prestolnice in spet obleči dres Barcelone, a ga uprava PSG-ja ni želela izpustiti iz rok pod jasno določeno ceno.

Povezano

“Ne vem, ali je Barcelona storila vse, kar je mogoče, da se Neymar vrne v klub, a sem prepričan, da pogajanja s PSG-jem niso lahka. Rad bi videl, da bi Neymar zopet zaigral za naš klub, ker je iz športnega stališča gledano eden najboljših nogometašev na svetu,” je dejal Lionel Messi za Marco.

“Sicer pa nikoli nisem zahteval, da spet podpišemo Neymarja, Vse, kar sem storil je, da se izrazil svoje mnenje. Nisem razočaran, ker se ni vrnil. Barcelona ima impresivno ekipo, ki se lahko bori za vse trofeje, tudi brez Neymarja,” je dejal Messi.

Neymarju se pogodba s PSG-jem izteče 30. junija 2022, povsem moćno pa je, da ga bo PSG prodal že v januarskem prestopnem roku.

“Dokler bo Neymar imel željo za povratek, bomo storili vse, da mu to omogočimo. Stvari v nogometu se stalno menjajo, Neymar pa je poseben igralec, ki pa se ni prilagodil v Parizu. Storil je napako, ko je odšel in to tudi priznal. Videli bomo, kaj se bo dogajalo, a potrudili se bomo, da ga vrnemo,” je dejal direktor španskega prvaka Javier Bordas.

Nejmar je 2017. iz Barselone otišao u PSŽ za rekordnih 222 miliona evra.