Lampard: Odšli so Hazard, Higuain, Morata..

Premier Liga 14. Sep 201910:58 > 10:59
Clive Rose/Getty Images

Menedžer Chelseaja je priznal, da ima njegova ekipa pred seboj težko nalogo, v kolikor se želi uvrstiti med najboljših 6.

Modri imajo po prvih štirih krogih na svojem računu samo 5 točk in so 11. na lestvici Premiershipa. V soboto ob 16:00 uri gostujejo pri Wolverhampton Wanderersih. Prav Wolverhampton je ob Leicesteru in Evertonu največji izzivalec klubom 21. stoletja.

“Da, oni sigurno čutijo svojo priložnost – in prav je tako. Človek je lahko prej že pred začetkom sezone brez težav zapisal prve štiri ekipe Premiershipa, zdaj pa zagotovo ni več tako. Enako velja za prvih 6. Veliko ekip vlaga veliko denarja in si zaslužijo spoštovanje. Dobri igralci, tekmovalno nastrojeni, nikoli prej ni bilo tako težkih tekem v Premiershipu”, je dejal Lampard in dodal: “Pred lastnimi očmi smo videli, kako se slika menja. Prejšnjo sezono so ljudje govorili o Evertonu in Leicestru, zdaj pa so se vmešali še Wanderersi”.

Eden Hazard je odšek k Realu, Chelsea je pod blokado nakupovanja novih igralcev. “Vedno si želimo biti konkurenčni, ampak moramo biti iskreni. Odšel je Eden, ni več Higuaina in Morate, ki so bili naša gonilna sila v prejšnji sezoni. Prihajajo mladi”, je zaključil Frank Lampard.