"Slovo od Alexisa in Lukakuja je bila prava odločitev."

Premier Liga 20. Sep 201913:43 > 13:50
Michael Regan/Getty Images

Romelu Lukaku in Alexis Sanchez sta poleti zapustila Manchester United. Oba sta imela na Old Traffordu velike težave, v novi sezoni pa bosta igrala za Inter iz Milana.

Rdeči vragi za omenjena nogometaša niso pripeljali nobene zamenjave, kar se lahko hitro maščuje. Edini pravi napadalec v ekipi je Marcus Rashford, ki je bil zato prisiljen igrati tudi v četrtek v evropski ligi proti Astani. Zaradi slovesa dveh zvezdnikov je Solskjaer v četrtek ponudil priložnost 17-letnemu Masonu Greenwoodu, ki je ob debiju na Old Traffordu dosegel gol.

Slovo od Alexisa in Lukakuja je bila prava odločitev. Klub in predvsem Mason Greenwood bo imel od tega veliko. Pred nami je zelo pomembna sezona. Do tega trenutka ni veliko igral, zdaj pa bo lahko dobil priložnost, da raste in se razvije v velikega igralca,” je po zmagi z 1:0 nad Astano razmišljal Solskjaer.

United bo v 2. krogu evropske lige gostoval pri AZ Alkmaarju, pred tem pa se bo v Premier ligi pomeril z West Hamom in Arsenalom, čaka pa ga še tekma ligaškega pokala z zasedbo Rochdale. Obračun z West Hamom je na sporedu v nedeljo ob 15. uri s prenosom na Sportklub 4.