"V ponedeljek sem najboljši, v torek pa najslabši"

Premier Liga 4. Okt 201914:56 > 14:58
Julian Finney/Getty Images

Manager Tottenhama Mauricio Pochettino je odreagiral na zadnje špekulacije, da bi lahko v kratkem zapustil ekipo Spursov in dejal, da bo v klubu ostal vsaj še nekaj let.

Tottenham je v torek doma v Ligi prvakov doživel boleč poraz proti Bayernu, ko so jih Bavarci ugnali s kar 7:2. Zaradi ne prepričljivega začetka sezone so se že pojavile špekulacije o tem, da bi manager Spursov Mauricio Pochettino lahko v kratkem zapustil klop.

“V ponedeljek sem bil najboljši, a že v torek najslabši. “V zadnjih petih letih in pol smo se na vsaki novinarski konferenci pogovarjali o moji prihodnosti,” je dejal Pochettino in še dodal:

“Ne dvomim, da bomo ostali skupaj in našli način, da bomo znova uspešni.” Lani je Tottenham v Ligi prvakov prišel do zgodovinskega uspeha, ko se je uvrstil v veliki finale Lige prvakov, letos pa sezone niso začeli po željah.

Nogometaši Tottenhama bo že jutri ob 13:30 odigrali svojo naslednjo tekmo, ko bo gostovali pri Brightonu. Tekmo si boste lahko ogledali na SportKlubu1.