Mustafi: Stvar je šla že čez vse meje

Premier Liga 9. Okt 201919:08 > 19:11
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Branilec Arsenala Shkodran Mustafi je spregovoril o težkih časih, ki jih preživlja pri klubu iz Londona. Poudaril je, da bo razmislil o morebitnem odhodu v Bundesligo.

Shkodran Mustafi je v pogovoru za nemške medije izpostavil kako težko mu je bilo, ko je decembra leta 2018 Liverpool premagal Arsenal s kar 5:1. Nekdanji nogometaš Sampdorie in Valencie je predstavil tudi svojo različico dogodkov.

“Pred tisto tekmo nisem treniral in niti igral tri tedne. V igro sem vstopil nepripravljen. Trener mi je rekel, da me potrebuje. Ob polčasu smo izgubljali z 1:4. Delali smo napake sam pa sem obnovil poškodbo. Po tekmi sem prejel ogromno negativnih sporočil s strani navijačev Arsenala. Prav tako so napisali veliko člankov v katerih so me močno kritizirali,” je dejal Shkodran Mustafi.

Tudi nekdanji nogometaši londonskega kluba niso bili naklonjeni Mustafi. Najbolj ga je prizadela kritika nekdanjega reprezentanta Francije Emmanuela Petita.

“Dovolj samokritičen sem, da priznam, ko naredim napako. Vsa stvar je šla čez vso mejo. Postal sem tarča in krivili so me za poraze na tekmah na katerih sploh nisem igral. Petit je dejal, da sem kralj neumnosti in to me je zelo razjezilo. Eno je, ko o vas grdo govorijo navijači, povsem drugače pa je, ko o tem govorijo nekdanji kolegi, ki vedo kako težko je lahko na zelenici,” je dodal občasni nemški reprezentant.