van der Sar: United je izgubil vse močne člene

Premier Liga 10. Okt 20198:15 > 8:16
Julian Finney Getty Images Sport

Nekdanji nogometaš Manchester Uniteda Edwin van der Sar težavo rdečih vragov vidi v tem, da so izgubili vse močne člene.

Ekipa z Old Trafforda je zelo slabo začela novo sezono v Premiershipu.

“V mojih časih so bili ob vstopu v slačilnico tam že Ryan Giggs, Paul Scholes, Rio Ferdinand, Garry Neville in Roy Keane. Vedno so bili v tej slačilnici močni členi. Zadnjih nekaj let tega v slačilnici Uniteda ni, kar je velik minus”, je dejal Nizozemec.

“Zamenjali so kar nekaj trenerjev, nobeden od njih pa ni prinesel napredka. V prestopnem roku so pripeljali nekaj mladih nogometašev, ki se bodo lahko dokazovali, na Old Trafford pa ni prišlo nobeno veliko ime”, je dodal van der Sar.

United je z dvema zmagama, tremi remiji in tremi porazi na lestvici Premiershipa trenutno na 12. mestu.