Solskjaer: Liverpol je v naletu, a mi smo United

Premier Liga 17. Okt 20199:36 > 9:37
Gary Prior/Getty Images

Trener Manchester Uniteda Ole Gunnar Solskjaer je priznal, da ga ni strah morebitne odpovedi po slabem začetku sezone.

Manchester United je trenutno 12. na lestvici Premier lige s samo dvema zmagama po osmih krogih. “Vsi pogovori, ki sem jih opravil z lastniki kluba in upravo so bili zasnovani na moji triletni pogodbi,” je dejal Ole Gunnar Solskjaer. “Načrtujemo nadaljevanje sodelovanja. Dobil sem delo in ne pričakujem, da po porazu ali dveh rečejo, da ne računajo več name. Prepričan sem, da je vse tako kot mora biti.”

Povezano

“Moramo trdo delati, a mislim, da bo ključ do uspeha povratek poškodovanih igralcev. Moramo najti formo, a za to potrebujemo čas. Vrniti se morajo Pogba, De Gea, Martial, Lingard, … Ko se bodo vrnili, bo vse drugače.”

United je obe zmagi dosegel na Old Traffordu, kjer bo v nedeljo pričakal Liverpool: “Nerad izgubljam, obenem pa vem, da se bo ta klub vrnil. O tem vedno razmišljam, a še vedno dobro spim. Sem optimist pred vsako tekmo in na obračune gledal kot na priložnosti. Čaka nas tekma z Liverpoolom, v kateri lahko obrnemo situacijo. Moramo biti pripavljeni, psihološko zagotovo smo. Liverpool je v naletu, a mi smo Manchester United, tudi mi imamo ogromno dobrih igralcev.”

Tekmo Uniteda in Liverpoola si lahko ogledate v nedeljo ob 17:30 na Sportklubu 1!