Matip podaljšal do 2024

Premier Liga 18. Okt 201918:14 > 18:16
Nathan Stirk/Getty Images

Branilec Liverpoola je pogodbo z redsi podaljšal do leta 2024.

Kamerunec je na Anfield po poteku pogodbe s Schalkejem prišel kot prost igralec, trenutna pogodba bi mu potekla po koncu sezone, zato so pri Liverpoolu njegovo pogodbo podaljšali in si njegove usluge zagotovili vse do leta 2024.

Super občutek je biti dolgoletni član tega kluba. Ko gledate od zunaj, vidite da gre za velik klub, a se njegova prava veličina začuti šele ko ste notri v njem. Nobenega kančna dvoma ni, da bi si del tega želel postati vsak nogometaš”, je dejal 28-letni branilec.

Matip se je to sezono ustalil v začetni enajsterici Jürgena Kloppa. V Premiershipu je letos odigral 6 tekem v prvim osmih krogih, zaradi bolezni je izpustil zadnjih deset dni. Pričakovati gre, da bo svoje mesto v začetni enajsterici spet zasedel v velikem derbiju proti Manchester Unitedu, ki si ga boste lahko v nedeljo ob 17:30 uri ogledali v neposrednem TV prenosu na našem 1. programu.

sportklub