Nekdanji član vragov zadel za nov neuspeh Uniteda

Premier Liga 2. Nov 201915:23 > 15:32

Uvodna tekma 11. kroga v Premier League se je končala z novim spodrsljajem Manchester United, ki je na stadionu Vitality izgubil z 1:0 proti Bournemouthu.

Manchester United je po zelo slabem začetku sezone, v zadnjih dveh tednih vendarle našel nekoliko boljšo formo. Na zadnjih štirih tekmah so rdeči vragi namreč vknjižili tri zmage in en remi. Po remiju proti Liverpoolu so kasneje premagali še Partizan, Norwich in Chelsea.

Danes pa se jim je znova zalomilo na gostovanju. Od Uniteda je bil namreč boljši Bournemouth, ki je pred domačimi gledalci slavil z minimalnih 1:0. Junak srečanja je bil nekdanji član rdečih vragov Joshua King, ki je v polno meril ob zaključku prvega polčasa. Norvežan je krasno iz igre vrgel gostujočo obrambo, nato pa še premagal Davida de Geo.

V drugem polčasu smo videli dve krasni priložnosti, eno so zapravili domači v 75. minuti, ko je Harry Wilson odlično streljal, a se je izkazal De Gea. United pa je bil najbližje izenačenju v 83. minuti, ko je Mason Greenwood iz bližine stresel vratnico.