Klopp navdušil z novo "noro" izjavo!

Premier Liga 8. Nov 201914:31 > 14:32
Catherine Ivill/Getty Images

Menedžer Liverpoola Jürgen Klopp je blestel na novinarski konferenci pred derbijem 12. kroga Premier lige proti Manchester Cityju.

Obračun vodilnih klubov na Otoku je na sporedu v nedeljo, javnost pa pričakuje derbi vseh derbijev.

“Po športni strani to rivalstvo postaja vse večje,”je začel Klopp in nadaljeval:“City ima zelo dobro moštvo, zato se lahko zahvalim bogu za to rivalstvo, saj to pomeni, da smo tudi mi dobri.”

Pred tekmo je vse odprto. Nihče ne more kaj skriti. Jasno je, da proti Cityju ne morete storiti nič, če niste pogumni. Moramo si ustvariti priložnosti, a ostati popolni v obrambi. Vsi na stadionu morajo biti maksimalno pripravljeni in s tem mislim tudi prodajalce hot-dogov. Zelo bo zanimivo,” je nato v šaljivem tonu pristavil priljubljeni Nemec, ki upa, da bodo redsi pod njegovo taktirko po 30 letih vendarle osvojili angleški naslov.

Ekipi sta se zadnjič pomerili prav na Anfieldu, takrat se je tekma končala brez golov. City bo v nedeljo pogrešal vratarja Edersona, Klopp pa je v petek potrdil, da bosta za igro pripravljena tudi Henderson in Van Dijk, ki med tednom nista opravila vseh treningov.

Veliki derbi Premier lige je na sporedu v nedeljo ob 17.30 s prenosom na Sportklubu 1.