Manchester United bo januarja lovil dva velika talenta!

Premier Liga 17. Nov 201911:22 > 11:29
Mike Hewitt, Getty Images

Rdeči vragi se že dolgo neuspešno vračajo na pota stare slave. Trener Uniteda Ole Gunnar Solskjaer naj bi januarja dobil zajetno malho denarja, ki jo bo namenil krepitvi ekipe.

Po poročanju Mirrorja bodo rdeči vragi januarja krenili v lov na Jadona Sancha (Borussia Dortmund) in Erlinga Braut Haalanda, ki je nogometni svet navdušil v dresu Salzburga. Haaland je sicer Solskjaerjev rojak, debi v članskem nogometu pa je dočakal prav pod taktirko zdajšnjega trenerja Manchester Uniteda, ki ga je v Moldeju v članski ekipi prvič uporabil pri 17 letih.

Za Haalanda bo United odštel približno 90 milijonov evrov, Sancho pa bo stal še vsaj 20 milijonov evrov več. Oba igralca bi Solskjaerju prišla še kako prav, saj norveški strateg po odhodu Romela Lukakuja in Alexisa Sancheza v napadu nima zadostne širine.

United je sicer poleti neuspešno lovil Maria Mandžukića in Paula Dybalo, Sancho in Haaland pa vsekakor predstavljata tarči, ki bi lahko za vrsto let rešili težave v Unitedovem napadu.