Levy: Mourinho bo dal Tottenhamu novo energijo

Premier Liga 20. Nov 20198:25 > 8:39
Catherine Ivill, Getty Images Sport

Predsednik Tottenhama Daniel Levy je pojasnil, zakaj so se na mesto glavnega trenerja pri Spursih odločili imenovati Joseja Mourinha.

Clive Rose/Getty Images

“Mourinho ima bogate trenerske izkušnje, zna dati inspiracijo ekipi, poleg tega pa je odličen taktičar”, je dejal predsednik Tottenhama Daniel Levy in pri tem dodal: “Jose je z vsakim klubom ki ga je vodil, osvojil vsaj en pokal. Verjamem, da bo tudi nam prinesel novo energijo in vero”.

Jose Mourinho je bil brez službe od decembra prejšnjega leta, ko so ga odpustili pri Manchester Unitedu, Tottenham pa bo njegov tretji klub v Angliji. V prejšnjih dveh erah je vodil Chelsea, s katerim je 3-krat osvojil Premiership. Portugalec je na klopi Spursov nasledil Mauricia Pochettina, ki je po petih letih zapustil klub.

sportklub