Lampard: Nisem diktator, a red mora biti

Catherine Ivill Getty Images Sport

Manager Chelseaja, Frank Lampard je dejal, da si ni on izmislil pravilnika, ki velja za igralce s Stamford Bridgea, temveč so mu pri tem pomagali kolegi.

Med reprezentančnim premorom se je v javnosti pojavila fotografija iz slačilnice modrih, za kar bo nekdo dobil denarno kazen. Zamujanje na trening je okarakterizirano s plačilom 20.000 funtov, nogometaši so lahko kaznovani s plačilom 500 funtov na vsako dodatno minuto, ko zamujajo na sestanek ekipe.

Grejo pa sredstva v dobrodelne namene. “Razumem, da je nekaterim to preostra kazen, a to ni nič. Tak način discipliniranja smo uvedli z razlogom,” je dejal Lampard ter dodal:

“Verjamem, da imam zaradi tega slabo podobo, vendar to ni prava slika. Pogovoril sem se z igralci. Vprašal sem jih, kaj oni mislijo. Nisem diktator, ne želim oteževati dela. Tukaj smo, da naredimo rezultat in zato se je treba določenih zadev držati. Mislim, da je disciplina pomembna stvar.”

Modri danes gostujejo pri Manchester Cityu. Ekipa je v fantastični formi, saj so na zadnjih šestih prvenstvenih tekmah vsakič zmagali. Srečanje si boste od 18h30 ogledali tudi na programih televizije Sportklub.

sportklub