Ne želi oditi: Willian čaka na ponudbo Chelseaja

Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Brazilski nogometaš Willian je obelodanil, da se v prihajajočem januarskem prestopnem roku ne namerava pogovarjati z drugimi klubi, saj upa, da mu bo Chelsea ponudil novo pogodbo.

Brazilski nogometaš Willian se odlično počuti v modrem delu Londona in pod vodstvom novega trenerja Franka Lamparda, njegova pogodba pa se nezadržno bliža koncu. Brazilski zvezdnik v tem trenutku po veljavni pogodbi zasluži 120.000 funtov na teden, pogodba pa mu poteče po koncu sezone.

Uprava Chelseaja mu še ni poslala nobene ponudbe za podaljšanje sodelovanja, kar pomeni, da bi se Willian že med januarskim prestopnim rokom lahko dogovarjal za prestop v drug klub, a mu to ni po godu.

“Ne želim govoriti z drugimi, ker imam pogodbo še do konca sezone,” je dejal 31-letni nogometaš.

“Jaz sem nogometaš Chelseaja in uprava kluba dobro ve, kaj si želim. V tem klubu in mestu sem srečen, a na koncu se bodo tako ali tako morali o moji prihodnosti odločiti vodilni ljudje tega moštva,” je zaključil.

Willian je eden izmed igralcev Chelseaja z najdaljšim stažem pri moštvu, saj je na modro stran Londona prestopil leta 2013.