Chelsea se je vključil v boj za Sancha

Premier Liga 5. Dec 201915:20 > 15:28
Getty Images/Clive Brunskill

Vse bolj se zdi verjetno, da se bo biser dortmundske Borussie Jadon Sancho že v tej sezoni vrnil domov. 19-letnik lovijo števili angleški velikani, v boj zanj pa se je vključil tudi Chelsea.

Modri iz Londona imajo v tej sezoni izredno mlado in nadarjeno ekipo, ki je v sezoni 2019/2020 prijetno presenečenje. Zasedba Franka Lamparda bi se lahko hitro močno izboljšala, v lovu na lovorike pa bodo potrebovali vsaj še enega zvezdnika.

Klubsko vodstvo je tarčo prepoznalo v Jadonu Sanchu, ki naj bi bil manjkajoči člen v Chelseajevi ekipi. Bitka za angleškega velikana bo ostra, saj ga lovita tudi Liverpool in Manchester United, Londončani pa naj bi računali predvsem na dejstvo, da so Sancho in Callum Hudson-Odoi ter Tammy Abraham veliki prijatelji.

Odškodnina za hitronogega krilnega napadalca vsekakor ne bo nižja od 100 milijonov evrov, zato bo moral Chelsea za njegov podpis odšteti rekordno odškodnino, vsekakor pa bodo morali pripraviti tudi bogato pogodbo, ki bo prepričala nogometaša.