Dobri rezultati so prinesli novo pogodbo

Premier Liga 6. Dec 201914:03 > 14:03
Ian MacNicol/Getty Images

Leicester City in Brendan Rodgers bosta nadaljevala skupno pot. V petek so iz kluba namreč sporočili, da so 46-letnim trenerjem podpisali pogodbo do junija 2025.

Lisice vse od začetka sezone beležijo odlične rezultate. V Premier ligi so zmagali na 11 tekmah in so trenutno na drugem mestu lestvice.

“Trenerske kvalitete Brendana so dobro poznane. Dokazal jih je tako, da pomaga vsakemu našemu članu ekipe, da doseže svoj potencial. Pomembno je tudi, da je njegova filozofija v skladu z vrednotami, ki jih negujemo v klubu,” je dejal prvi mož klub Aiyawatt Srivaddhanaprabha.

Rodgers je Leicester prevzel februarja letos.

“Za prihod v klub sem se odločil, ker mi je bila všeč smer v katero se razvija klub. Imel sem tudi idejo kako lahko sam pripomorem v tej zgodbi. Še naprej bomo skrbeli, da bo klub uspešen tudi v letih ki prihajajo,” je dejal Rodgers.

Nekdanji trener Liverpoola in Celtica se je sicer omenjal, da bi lahko prevzel Arsenal. Toda to se zdaj očitno ne bo zgodilo.