"Eriksen več kot očitno ne želi igrati za Tottenham"

Premier Liga 12. Dec 201911:38 > 11:38
Julian Finney/Getty Images

Danski nogometaš Christian Eriksen je po mnenju nekdanjega nogometaša Darrena Fletcherja, jasno pokazal, da ne želi več igrati za klub iz Londona.

Spursi iz Londona so v zadnjem krogu skupinskega dela Lige prvakov izgubili proti Bayernu iz Münchena s 3:1, 27-letni danski nogometaš Christian Eriksen pa je prvič, odkar je v klub prišel novi trener Jose Mourinho, zaigral v začetni postavi.

Povezano

“Eriksen ne goji več ljubezni do tega kluba, to je jasno. Več kot očitno ne želi biti več v tem moštvu,” je kratko analiziral njegovo igro nekdanji nogometaš Darren Fletcher.

Danskemu nogometašu pogodba s Tottenhamom poteče po koncu sezone, že dlje časa pa se namiguje, da bi že v prihajajočem zimskem prestopnem roku lahko zapustil klub iz Londona.

Njegova največja želja je madridski Real, a ta ga je imel že poleti možnost  pripeljati v svoje vrste, a se klub iz španske prestolnice za to ni odločil.