Remi Uniteda in Evertona, Tottenham do zmage v 90+

Premier Liga 15. Dec 201916:46 > 16:51
Michael Regan, Getty Images Sport

Na prvih dveh nedeljskih srečanjih 17. kroga Premiershipa smo videli 5 zadetkov, remi in zmago gostov.

Manchester United in Everton sta se na Old Traffordu razšla z 1:1. Povedli so gostje. V 36. minuti je svojega vratarja premagal Victor Lindelöf, ki je z avtogolom postavil izid prvega polčasa. V 77. minuti je po podaji Jamesa zadel Greenwood, ki je postavil končni izid srečanja. United je prišel do 7. remija in 25. točke v tej sezoni, s katero je na 6. mestu. Everton je remiziral 3. v letošnji sezoni in je z 18-imi točkami na 16. mestu.

Tottenham je v gosteh pri Wolverhamptonu povedel v 8. minuti, ko je po podaji Dierja zadel Lucas. Izid je v drugem polčasu izenačil Adama Traore, ki je zadel v 67. minuti. Spursi so do zmage prišli v sodniškem dodatku, ko je zadel branilec Jan Verthongen.

Tottenham se je s 7. zmago in osvojeno 26. točko v sezoni prebil na 5. mestu Premiershipa. Wolverhampton po tretjem porazu ostaja pri 24-ih točkah in je na 8. mestu Premier lige.