Xhaka že dogovorjen s Hertho?

Premier Liga 27. Dec 201913:53 > 13:54
Alex Morton/Getty Images

Granit Xhaka bi rad januarja zapustil vrste Arsenala, švicarski reprezentant pa je hitro našel nov klub. Igralčev agent Jose Noguera je razkril, da se je Xhaka že dogovoril vse potrebno za prestop k Herthi iz Berlina.

Za Švicarjem je burna jesen, v kateri je zaradi prepira z navijači ostal brez kapetanskega traka. Neljubi dogodki so se zgodili na tekmi s Crystal Palacom, Xhaka pa je od takrat naprej ves čas na udaru kritik navijačev londonskega velikana.

Če vam povem iskreno, smo se s Hertho že dogovorili vse potrebno za prestop. Želimo si, da bi Granit kariero nadaljeval v Berlinu,” razkriva Noguera in dodaja:

To smo že povedali klubskemu vodstvu in tudi novemu trenerju Mikelu Arteti. Arsenal je dobro obveščen o vseh naših dejavnostih. Vse kar preostane je le še to, da se kluba dogovorita za odškodnino.

Xhaka je član Arsenala od maja 2016 naprej.