Uradno: Tosun odhaja na Selhurst Park

Premier Liga 10. Jan 202017:04 > 17:07
Christian Hofer, Getty Images Sport

Napadalec Evertona Cenk Tosun bo do konca sezone igral kot posojen nogometaš igral za Crystal Palace.

Če bodo pri Crystal Palaceu z njim zadovoljni pa ga bodo lahko po koncu sezone odkupili za 20 milijonov evrov.

Cenk Tosun je bil že januarja leta 2018 velika želja kluba, ki domuje na Selhurst Parku potem, ko je dobro igral v dresu Bešiktaša. Kasneje se je odločil za Everton in takrat je angleški klub zanj odštel 22,5 milijona evrov.

Izkazalo se je, da zanj to ni bila najboljša odločitev. Pri Evertonu se ni znašel. Odigral je 51 tekem, dosegel pa vsega 10 zadetkov. Ko je klub prevzel Carlo Ancelotti mu je dal Italijan jasno vedeti, da nanj ne računa.

Debi v svojem novem klubu bi lahko Tosun dočakal v soboto, ko se bo Crystal Palace pomeril proti Arsenalu.