Klopp varovancu: "Uživaj in igraj Minamino slog!"

Premier Liga 12. Jan 202016:27 > 16:32
Clive Brunskill, Getty Images Sport

Japonec Takumi Minamino je v intervjuju za France football razkril kaj mu je na prvem treningu dejal Jurgen Klopp.

Bil sem presenečen, da se takšen klub zanima za moje usluge. Zaradi srečanja v Ligi prvakov in zaradi pogovora s Kloppom se zelo veselim tega izziva,” je dejal Minamino za France football.

Minamino je za Liverpool debitiral v FA pokalu, ko se je Liverpool pomeril z mestnim tekmecem Evertonom.

To, da sem debitiral na Anfieldu je dobro vplivalo na mojo samozavest. To atmosfero želim čimprej  ponovno izkusiti!” Je razkril japonski nogometaš

“Ogromno mi pomeni, da sem v klubu, ki ima najboljše igralce na svetu. Imel sem veliko sreče, da sem pristal tu. Ponudila se mi je krasna priložnost in naredil bom vse, da jo izkoristim. Počutim se, kot bi bil tu že nekaj mesecev. Vsi so me lepo sprejeli.” je nadaljeval Minamino.

“Klopp mi je na prvem treningu dejal naj se sprostim in uživam. Dejal mi je naj igram Minamino slog. Zaradi vzpodbudnih besed je bil začetek močno olajšan” je za konec razkril Minamino.