Klopp: Vemo, kaj pričakovati od Uniteda

Premier Liga 14. Jan 202011:38 > 11:40
Laurence Griffiths, Getty Images

Glavni trener Liverpoola Jürgen Klopp pravi, da se v njegovih vrstah vsi zavedajo pomembnosti tekme proti Manchester Unitedu, obenem pa je svoje varovance pozval, da morajo biti 100-odstotno pripravljeni na prihajajoči izziv.

Liverpool je v tej sezoni Premier lige nanizal kar 20 zmag in le en neodločen rezultat, kar pomeni, da je trdno zasidran na vrhu razpredelnice in ima pred zasledovalci gromozansko prednost. Edina ekipa, ki je Redsom v tej sezoni vzela točki, je prav Manchester United, ki je tudi naslednji nasprotnik Liverpoola.

Varovanci Jürgena Kloppa bodo tako imeli priložnost, da se oddolžijo za edino nezmagoslavno tekmo v sezoni, saj bodo rdeče vrage v nedeljo pričakali na Anfieldu, tudi v neposrednem prenosu na Sportklubu 1!

Povezano

“Vsi vemo, kaj ljudje pričakujejo od tekme. To bo zelo velik dvoboj in pričakati ga moramo 100-odstotno pripravljeni,” je dejal nemški strokovnjak za klubsko spletno stran.

Liverpool bo lahko na tej tekmi računal tudi na Joela Matipa, Dejana Lovrena in Fabinha, ki se vračajo po poškodbi.

“Z njimi bomo počakali do konca in bili previdni. Deluje tako, da bosta Matip in Lovren zagotovo pripravljena, medtem ko Fabinho potrebuje še kakšen dan več za povratek,” je zaupal Klopp.

Redsi imajo v tem trenutku kar 14 točk prednosti pred drugouvrščenim Manchester Cityjem, obenem pa imajo eno odigrano tekmo manj.

“Res sem presrečen zaradi rezultatov in igre, ki smo jo kazali večji del sezone. Še vedno pa obstajajo segmenti igre, ki jih moramo izboljšati in na tem bomo delali,” je zaključil Nemec.