Mourinho: Nisem ljubosumen na City in Liverpool

Premier Liga 14. Jan 202013:36 > 13:36
Richard Heathcote/Getty Images

Menedžer Tottenhana Jose Mourinho je izjavil, da ni ljubosumen na izbor nogometašev Liverpoola in Manchester Cityja, saj imajo Spursi povsem drug cilj.

Portugalec je v novembru prevzel klub, ki se na lestvici trenutno nahaja na 8. mestu Premiershipa.

Mourinho poudarja, da ne želi svoje ekipe primerjati z aktualnim prvakom Manchester Cityjem in trenutno vodilnim Liverpoolom.

“Ne moremo imeti izbora igralcev kot ga imajo nekateri klubi. Gledal sem tekmo Cityja, na klopi so sedeli Sterling, Silva, Otamendi… pa sem si potem ogledal Liverpool – poglejte si njihovo ekipo, pa so brez poškodovanih Matipa, Lovrena, Keitaja, Fabinha… nisem ljubosumen, imam fantastično službo. To je povsem drugačen klub” je dejal Mourinho.

Tottenham v naslednjem krogu Premier lige igra proti Watfordu, pred tem pa ga v pokalu FA čaka Middlesbrough.

sportklub