Dober, boljši, Liverpool!

Premier Liga 23. Jan 202022:42 > 23:00
Clive Brunskill, Getty Images

Liverpool je proti Wolverhamptonu prišel do nove prvenstvene zmage, ki pa bo imela zelo grenak priokus. Poškodoval se je nepogrešljivi član Kloppove zasedbe Sadio Mane.

Če v obzir vzamemo celotno sezono, je naslov tega članka povsem na mestu. Redsi igrajo izjemno. Danes so na stadionu Molineux vknjižili že 22. prvenstveno zmago v letošnji sezoni. Liverpool je domači Wolverhampton premagal z 2:1. V polno sta merila Firmino in Henderson, za gostitelje je zadel Jimenez.

Potrebno je dodati, da so Wolvesi danes igrali izvrstno. Obramba Liverpoola je imela ogromno težav z super hitrim Traorejem. Slednji je odlično sodeloval z Jimenezom, ki je večkrat dobro napadel prazen prostor.

Poleg poškodbe Maneja lahko Kloppa skrbi še nekaj. Danes se Salah s svojo predstavo nikakor ni proslavil. Egipčan je bil v številnih situacijah zelo sebičen. Zdi se, da si želi dosegati zadetke preveč na silo. Morda mu bo kakšno sočno besedo namenil tudi Klopp.

Poškodovanega Maneja je sicer zamenjal Takumi Minamino. Japonec ni igral slabo, nasprotnikovih vrat pa ni ogrozil.