Klopp: Težko bo, verjetno bomo igrali brez njega

Premier Liga 23. Jan 202023:59 > 24. Jan 2020 0:11
SK

Poškodba Sadija Maneja je zaskrbela marsikaterega privrženca Liverpoola. Eden od klubskih fizioterapetov je dejal, da poškodba ni resne narave toda trener Jurgen Klopp dvomi, da bo eden najboljših igralcev Redsov nared za naslednjo tekmo.

“Začutil je bolečino v zadnji stegenski mišici. Toda ni bila močna. Kljub temu smo sprejeli previdnostni ukrep. Ne bi smelo biti resno.” je dejal eden izmed fizioterapevtov kluba.

Na drugi strani je bil Jurgen Klopp nekoliko bolj zadržan.

“Nekaj je začutil v stegenski mišici. Ne vemo kaj točno je bilo. Morali bomo počakati.”

Senegalec je v letošnji sezoni na 30 tekmah prispeval 15 zadetkov ter 11 asistenc. Njegova odsotnost bi se zato na tekmi FA pokala proti Shrewsburyu in Premier lige proti Southamptonu in West Hamu verjetno precej poznala.

“Težko bo in verjetno bomo brez Sadija,” je dejal Klopp.