Sterling: Real je fantastičen klub

Premier Liga 21. Feb 202011:20 > 11:20
Laurence Griffiths /Allsport/Getty Images

Madridski Real je po mnenju zvezdnika Manchester Citya Raheema Sterlinga fantastičen klub, vendar vztraja, da je zadovoljen na Etihadu.

Ker je UEFA Manchester City kaznovala z dveletno prepovedjo nastopanja v evropskih pokalih, so mediji hitro začeli namigovati, kje bodo največji zvezdniki sinje-modrih nadaljevali kariero. Raheema Sterlinga so številni že videli v madridskem Realu.

“Sem pri Cityju in res sem srečen. Toda lahko rečem, da je Real fantastićen klub. Ko vidite ta dres, vam je jasno, kaj predstavlja,” je dejal Sterling: “Nihče ne ve, kaj prinaša prihodnost. Odprt sem za nove izzive. Sedaj imam pogodbo s Cityjem, to moram spoštovati. Zadovoljen sem tukaj.”

Manchester City in Real se bosta v sredo pomerila na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov.