Mourinho: To za mene ne bo posebna tekma

Premier Liga 21. Feb 202018:09 > 18:12
James Chance/Getty Images

Jutri je na sporedu obračun med Chelseajem in Tottenhamom. Pomerila se bosta stara znanca, Frank Lampard in Jose Mourinho, ki se jutri vrača na Stamford Bridge.

Jose Mourinho bo jutri s Tottenhamom poizkušal premagati ekipo, s katero je kar trikrat osvojil angleško Premier ligo. Frank Lampard se bo pomeril proti svojemu bivšemu trenerju.

Novinarje je zanimalo kakšno je stanje s Sonom, ki je staknil poškodbo roke in moral pod nož.

Če verjamemo Sonu, se vrača kmalu. No, trajalo bo nekaj tednov ali mesecev,” je dejal Mourinho, nato pa se lotil jutrišnje tekme:

Počitka imamo zelo malo, toda zavzeto se pripravljamo za vsako tekmo. Takšen motiv moramo obdržati. Ko sem prišel v klub, smo za 4. mestom zaostajali za 12 točk. Minili so trije meseci in sedaj smo v borbi za mesta, ki vodijo v Ligo prvakov. Glede na kader bo zagotovo težko, a dali bomo vse od sebe.

Za Portugalca bo tekma na Stamford Bridgu navaden delovni dan:

Nič posebnega ne vidim v tem. To bo tekma, kot vsaka druga. Sem profesionalec, vedno 100% pripadam klubu, katerega vodim. To, da igramo proti ekipi, ki sem jo vodil v preteklosti, ne igra nobene vloge.

Jutri se bosta srečala Lampard in Mourinho, ki sta v preteklosti sodelovala skupaj.

Vedno je lepo, ko ga vidim, toda nič posebnega ni igrati proti njemu. Jaz ne igram proti njemu, igrata ekipi, ki ju midva vodiva,” je za konec povedal Mourinho.

Londonski derbi bo na sporedu jutri ob 13:30.