Jack Grealish kmalu novi član Manchester Uniteda?

Premier Liga 26. Feb 202012:12 > 12:16
Nathan Stirk/Getty Images

Manchester United si očitno še pred koncem letošnje sezone v svoje vrste želi pripeljati mladega vezista Aston Ville Jack Grealisha za katerega so že kar nekaj časa resno zainterisirani.

“Manchester Evening News” poroča, da vodilni možje Manchester Uniteda želijo svoje vrste okrepiti z Jackom Grealishom še pred začetko Evropskega prvenstva, ki bo letos poleti, saj smatrajo, da bi 24-letniku lahko cena po le tem konkretno poskočila.

United si tako želi posel izpeljati kar se da hitro, zagotovo je želja rdečih vragov, da se le to zgodi še pred koncem letošnje sezone, nekateri so celo mnenja, da bi se le to lahko zgodilo že v prihodnjih tednih.

Mediji z Otoka poročajo, da naj bi Grealish imel v pogodbi odkupno klavzulo v višini 45 milijonov funtov, ampak vodilni možje kluba tega niso potrdili.

V sezoni 2019/20 je Grealish na 29. tekmah dosegel 9 zadetkov in prispeval 8 asistenc.