Mata: "Z Brunom nogomet razumeva na isti način"

Premier Liga 13. Mar 202013:49 > 13:49
Clive Mason, Getty Images

Juan Mata se je pridružil pohvalam na račun Bruna Fernandesa, ki se je pokazal kot vrhunska okrepitev za Manchester United.

Od prihoda na Old Trafford je Portugalec dosegel tri zadetke in zabeležil tri asistence, super učinek pa ima v dresu rdečih vragov še en novinec in sicer Odion Ighalo, ki je na osmih srečanjih za United v vseh tekmovanjih dosegel štiri zadetke.

Sjajno je imeti Bruna v svoji ekipi, medtem ko Odion zatrese mrežo na vsaki tekmi, na kateri zaigra. Mislim da z Brunom nogomet dojemava na enak način. Oba igrava isto, rada podajava in se veliko gibava. Rada igrava eden ob drugem, pripravljava priložnosti soigralcem, tako kot sva to naredila na tekmi z LASK-om z Jamesom in Odionom, ki je dosegel fantastičen zadetek”, je Juan Mata izjavil za klubsko spletno stran.

Manchester United je v Ligi Europa v gosteh s 5:0 premagal avstrijski LASK iz Linza.

sportklub