Abramovič se je izkazal s plemenito potezo!

Premier Liga 18. Mar 202013:11 > 13:13
Paul Gilham/Getty Images

Ruski milijarder in lastnik Chelseaja Roman Abramovič se je sredi globalne zdravstvene krize izkazal s prekrasno gesto. Abramovič je zdravstvenim delavcem, ki garajo dolgo v noč, dal na voljo svoj hotel v neposredni bližni Stamford Bridga.

Lastnik Chelseaja je dobil idejo in dal pobudo, ki so jo v klubu ekspresno realizirali. Londonski klub je svoj hotel, ki se nahaja v sklopi stadiona Stamford Bridge, dal na razpolago zdravstvenim delavcem, ki so in bodo tudi v prihodnje prezasedeni in posledično preutrujeni.

Abramovič je na idejo prišel, ker morajo zdravstveni delavci v času epidemije delati dolgo v noč. Mnogi zato niso zmožni dolgih poti domov in potem takoj nazaj v službo. Nočitev v hotelu bo to olajšala, vse stroške pa bo pokril Roman Abramovič.

Novica je za razliko od tiste s hoteli Cristiana Ronalda, ki je po poročanju Marce na razpolago ponudil svoje hotele (to se v resnici ni zgodilo), že uradno potrjena.