Deeney: Liverpool si je v tej sezoni zaslužil naslov

Julian Finney Getty Images Sport

Nogometaš Watforda Troy Deeney si želi, da bi odgovornim uspelo najti primerno in pravično rešitev za zaključek tekoče sezone v Premier ligi. Če bi se sezona enostavno izbrisala, bi bil to velik udarec za Liverpool.

Redsi so bili v tem tekmovalnem letu razred zase. Po 29 krogih imajo kar 25 točk naskoka pred drugim Manchester Cityjem, zato je bilo v času igranja le še vprašanje časa, kdaj bo Liverpool tudi uradno postal prvak.

Klub z Anfielda na ligaški naslov čaka že ekstremnih 30 let, na pot pa se je postavila tudi pandemija z novim koronavirusom. Prvenstvo je prekinjeno vsaj do 30. aprila, veliko ljudi pa se sprašuje, če bodo premierligaški klubi v tej sezoni sploh še odigrali kakšno tekmo.

Na Otoku se sicer pojavlja več idej, kako končati trenutno sezono. Ena izmed možnosti je tudi razveljavitev celotne sezone, kar bi pomenilo, da bi Liverpool spet ostal praznih rok.

To bi bli zanje velik udarec. Mislim, da se vsi strinjamo, da v tej sezoni lovorika pripada njim, ker so igrali zares neverjetno. Ne vem, kako in kdaj se bo sezona končala, a končati se mora na način, ki bo pravičen do vseh,” razmišlja napadalec Watforda Troy Deeney.

Prav Watford je edina ekipa, ki je v tej sezoni v Premier ligi premagala Liverpool. To se je zgodilo 29. februarja, ko so sršeni na Vicarage Roadu s 3:0 odpihnili vodilno ekipo. Deeney je dosegel zadnji gol na tekmi.