Arsenal želi Nabila Fekirja

Premier Liga 27. Mar 202021:13 > 21:19
Alex Caparros Getty Images Sport

Arsenal se bo pred začetkom nove sezone moral okrepiti. Topničarji želijo v svoje vrste zvabiti Nabila Fekirja, ki je trenutno član Betisa.

Mikel Arteta nedvomno potrebuje kvalitetnega kreatorja. Dani Ceballos, ki je na zečetku sezone prišel iz Reala, na Emiratesu ni pustil željenega učinka.

Velika želja Arsenala je postal Nabil Fekir, ki se je na začetku lanske sezone, zelo presenetljivo, iz Lyona preselil v Betis. Francoz je bil zelo blizu prestopu v Liverpool, a se Redsi na koncu niso odločili, da realizirajo prestop.

V sevilli se Fekir počuti izvrstno – v letošnji sezoni je na 23-ih tekmah dosegel 7 golov in dodal 3 asistence. Občinstvo na Benito Villamarinu ga je hitro vzljubilo. Francoz je na kolena spravil tudi madridski Real.

Dobre igre Fekirja je opazil tudi španski strateg na klopi Arsenala. Reprezentant Francije je največja želja topničarjev.

Andaluzijci naj bi za Fekirja zahtevali vsaj 50 milijonov evrov.

Fekir še nikoli ni osvojil klubske lovorike, je pa s Francijo postal svetovni prvak leta 2018 v Rusiji. Za izbrano vrsto je zbral 23 nastopov in dosegel 2 gola.