Ferndinand: Arsenal ne potrebuje Jovića

Premier Liga 30. Mar 202018:40 > 18:41
Luka Jović
Francois Nel/Getty Images

Legenda Manchester Uniteda Rio Ferdinand je prepričan, da Arsenal ne potrebuje igralca, kot je Luka Jović.

V zadnjem času je bilo veliko govora o tem, da bo  Luka Jović zapustil Real Madrid. Mnogi menijo, da bi lahko srbski napadalec okrepil klub iz Londona.

Luka je kvaliteten nogometaš, toda mislim, da ga Arsenal ne potrebuje. Arsenal potrebuje nekoga, ki zna kreirati in pomagati v obrambi. Gre za fantastičen klub, a okrepiti se morajo na drugem položaju,” je dejal Rio Ferdinand.

Real Madrid je na začetku letošnje sezone za Jovića odštel 60 milijonov evrov, toda Srb se na Bernabeu ni znašel.

Rio Ferdinand je za Manchester United igral med leti 2002 in 2014. Za angleško reprezentanco je zbral 81 nastopov in dosegel 3 zadetke.