Rdeči vragi želijo novega desnega bočnega branilca?

Premier Liga 30. Mar 202022:19 > 22:37
Francesco Pecoraro/Getty Images

Nadaljevanje klubske sezone je zaradi pandemije koronavirusa pod velikim vprašajem, klubi pa ne počivajo in se že pripravljajo na poletni prestopni rok ter iščejo igralce, s katerimi bi okrepili svoje vrste.

Angleška nogometna javnost pričakuje, da bo poleti daleč najbolj dejaven Manchester United. Klub z Old Trafforda je sicer poleti 2019 pripeljal najdražjega desnega bočnega branilca v zgodovini. Za Aarona Wan-Bissako so odšteli kar 55 milijonov evrov, zdaj pa so v javnost pricurljale govorice, da United išče novega igralca na tem položaju.

Skavti so opozorili na 26-letnega branilca Napolija Giovannija Di Lorenza. Slednji je Napoli okrepil v prejšnjem letu in s sinjemodrimi podpisal pogodbo do leta 2024. V tej sezoni je v Serie A odigral 25 tekem in dosegel dva gola ter dodal še štiri asistence. Produkt Reggine lahko ob desnem bočnem položaju igra še v osrčju obrambe in na desni strani zvezne vrste.

Portal Transfermarkt.de nogometaša ceni na 20 milijonov evrov.