PL se bo nadaljevala, ko bodo razmere dovolj varne

Catherine Ivill/Getty Images

Po sredinem sestanku vodstva Premier lige, angleške nogometne zveze (EFL) in zveze profesionalnih igralcev (LMA) smo vsi nestprno pričakovali na novice o nadaljevanju otoških tekmovanj, ki so prekinjena zaradi pandemije koronavirusa.

Michael Regan, Getty Images Sport

Odgovorni so na sestanku razpravljali o številnih težavah, ki so nastale zaradi pandemije koronavirusa. Na sestanku so sklenili, da je zdravje vseh državljanov, med njimi tudi vseh nogometašev in ostalih klubskih delavcev, prioriteta. Vsi se strinjajo, da se nogomet vrne šele takrat, ko bodo razmere dovolj varne za vse. V naslednjih 48 urah se bomo pogovarjali o plačah igralcev do konca te sezone,” je zapisano v uradni objavi.

V Evropi se nogomet trenutno igra samo v Belorusiji. Prenoste beloruske Premier lige lahko spremljate na kanalih Sportkluba.