Liverpool izbira igralce za Kloppa, United pa zvezde

Jan Kruger/Getty Images

Nekdanji napadalec Arsenala in Manchester Uniteda Robin van Persie verjame, da je filozofija vodilnih mož Liverpola veliko boljša od odločitev kluba iz Old Trafforda.

Povezano

obin van Persie skrivnost uspeha Liverpoola vidi v temu, da redsi brez odstopanja sledijo navodilom menedžerja Jurgena Kloppa.

“Ko je Liverpool angažiral Kloppa, so pripeljali igralce v skladu z njegovo nogometno filozofijo, ne pa iz marketinškega stališča,” je dejal Nizozemec in dodal: “Oni so postali klub v okviru športnega projekt trenerja. Manchester United je igral z zvezdniki, kot sta Paul Pogba in Alexis Sanchez. To je ena od poti, vendar je tvegana. Če se eden nogometaš poškoduje ali igra dobro, celotna ekipa postane ranljiva.”