Klub iz Londona se z Barco že dogovarja za Coutinha

Premier Liga 3. Apr 202021:37 > 21:44
Christian Kaspar-Bartke/Getty Images

V teh dneh se veliko govori o morebitnem povratku Brazilca nazaj na Otok. Zdi se, da bo zgodba poleti tudi dobila epilog saj je kar nekaj klubov v Angliji zainteresiranih za njegove usluge.

Za zdaj kot favoriti veljajo vsi trije londonski klubi – Arsenal, Chelsea in Tottenham. Interes pa so pokazali tudi pri Leicesterju pa četudi zgolj kot posojo. Po poročanju španskega časnika AS pa so kot prvi konkretno ponudbo poslali pri Chelseaju.

Philippe Coutinho trenutno kot posojen nogometaš Barcelone igra za nemški Bayern. Nemci tudi imajo predkupno pravico ampak zgolj, če bi ga odkupili za 120 milijonov evrov. Da bi Bavarci pristali na takšen znesek pa bi se moral zgoditi pravi mali čudež. Zaradi tega in tudi zaradi dejstva, da bo pandemija koronavirusa načela Barcino klubsko blagajno so se pri katalonskemu velikanu odločili, da lahko Coutinho klub zapusti za 80 milijonov evrov.

Imajo pa Modri iz Londona še enega asa v rokavu. In sicer, zelo dobre in prijateljske odnose z Brazilčevim agentom Kio Joorabchianom.