Keita Balde je spregovoril o prihodnosti Sadia Maneja

Premier Liga 19. Apr 20200:34 > 0:39
Getty Images/ Dan Istitene

Prijatelj Sadia Maneja in njegov reprezentančni soigralec Keita Balde verjame, da bo hitronogi Senegalec kmalu zapustil Anfield.

Videli bomo, koliko časa bo Mane ostal na Anfieldu. Ne vem, kakšna bo njegova odločitev, a mislim, da bo v roku dveh let želel zamenjati klub,” je dejal Balde, ki je član Monaca.

Mane je eden izmed ključnih nogometašev Liverpoola. Senegalec je v letošnji sezoni zbral 38 nastopov in dosegel 18 golov za Redse. Maneju pogodba z aktualnimi evropskimi prvaki poteče leta 2023. Zanj se zanima madridski Real.

Ne verjamem, da želi dolgo ostati v Liverpoolu. Mane je zelo pameten. Zaveda se, kaj je za njega dobro in kaj mora napraviti. V Liverpoolu ga ne želijo prodati, tudi Klopp ga zelo ceni, tako, da bi morali snubci pripraviti zares dobro ponudbo. Mane je klubu dal veliko. Je odlična oseba in zasluži si najboljše,” je dejal Balde, ki je za Senegal zbral 24 nastopov in dosegel 4 zadetke. V letošnji sezoni je v Ligue 1 dosegel 4 gole.

Mane je za Redse skupno odigral 161 tekem. Njegova tržna vrednost znaša 120 milijonov evrov.