Kante se je odločil, da ne bo treniral

Premier Liga 21. Maj 20200:18 > 0:21
Alex Grimm/Getty Images

Vezist Chelseaja NGolo Kante se v sredo ni pojavil na ekipnem treningu. Razlog za njegov izostanek je strah pred okužbo Covida-19. Francoz ima podporo s strani kluba.

V torek je 29-letni vezist treniral v trening centru Chelseaja, v sredo pa se je odločil, da se ekipnega treninga ne bo udeležil.

Kanteju je leta 2018, nekaj tednom pred svetovnim prventstvom v Rusiji, zaradi srčnega infarkta umrl brat. Pred nekaj meseci je na treningu omedlel tudi NGolo Kante, a zdravstveni pregledi so pokazali, da ni z njim nič narobe.

Zaradi preventive bo tako Kante izpustil nekaj treningov. V klubu so mu šli na roko in dejali, da razumejo njegovo stališče.

Od treningov je zaradi preventivnih razlogov izostal tudi napadalec Watforda Troy Deeney.