Bo Newcastle Realu speljal Van de Beeka?

Premier Liga 27. Maj 202021:17 > 21:28
Laurence Griffiths, Getty Images Sport

Z novimi lastniki rastejo tudi ambicije Newcastla. Srake mediji povezujejo s številnimi igralci, eden od njih je tudi Donny van de Beek, ki naj bi bil na pragu madridskega Reala.

Ajax in Real naj bi imela sklenjen ustni dogovor, da bo Donny van de Beek v prihajajočem prestopnem roku odšel na Santiago Bernabeuu za 55 milijonov evrov. Za nekoliko zavlačevanja so se v Amsterdamu odločili zaradi odhoda nekaterih nosilcev igre. Pri Realu so bili pripravljeni počakati, toda s prihodom Savdijcev je Newcastle čez noč postal nov resen igralec na tržišču.

Srake bodo zagotovo “napadale” številne igralce, med ostalimi sta se omenjala tudi Gareth Bale in Philippe Coutinho. Najnovejše ime, ki se omenja je Van de Beek. Mediji iz Španije in Otoka poročajo, da je klub iz St. James Parka pripravljen ponuditi veliko več od omenjenih 55 milijonov evrov, da bi Nizozemce prepričal, da mladega vezista prodajo njim.

Sedaj so na potezi Madridčani, ki so nakup centralnega vezista označili za eno od prioritet v poletnem prestopnem roku. Ker je Christian Eriksen odšel v Inter, Manchester United pa za Paula Pogbaja ne spusti cene, je Van de Beek prva tarča kraljevega kluba.