Mourinho: Pozabite nore vsote denarja

Premier Liga 27. Maj 202016:51 > 16:54
Getty Images/Alex Morton

Menedžer Tottenhama Jose Mourinho ne pričakuje, da bo njegov klub, ali katerikoli drugi, porabil velike vsote denarja v poletnem prestopnem roku.

Prvo vprašanje je, kdaj bo ta prestopni rok? Ne mislim, da se lahko sedaj omeji samo na julij in avgust, moral bo trajati dlje od tega. Normalno je, da bo tržišče sedaj drugačno, mislim da svet – sploh nogometni – ni pripravljen za nore vsote denarja, ki smo jih porabili pred tem. Rad bi, da bo moj klub tisto, kar vemo, da bo bil – uravnotežen, ne bomo porabljali kupe denarja, spoštovali bomo situacijo v družbi in svetu,” je Jose Mouriho dejal za Sky Sports.

Tottenham je trenutno osmi na lestvici Premier lige, portugalski strokovnjak pa izpostavlja, da so njegovi nogometaši željni igre. “Trenutno sploh ne razmišljamo o prestopnem roku. Osredotočeni smo na varnost, da se držimo pravil v trening centru, poskušamo biti popolni. Bundesliga se je začela, portugalska in španska liga sta napovedali, da se bosta začeli, to je težko za nas, ker želimo igrati. Težko je gledati, da drugi igrajo, mi pa ne,” je zaključil 57-letni Mourinho.