Bellerin želi zapustiti Arsenal. Želi ga Juventus.

Premier Liga 31. Maj 20200:10 > 0:13
Getty images/ Matthew Lewis

Desni bočni branilec Arsenala Hector Bellerin želi zapustiti Arsenal. Za njegove usluge naj bi se zanimala italijanska kluba Inter in Juventus.

Mediji poročajo, da Bellerin v Arsenalu ni zadovoljen. Španec meni, da klub ni dovolj ambiciozen. Želi si igrati za klub, v katerem bi lahko osvajal lovorike.

V tekoči sezoni je Bellerin za Arsenal odigral 16 tekem. Prispeval je zadetek in 2 asistenci.

25-letnik je imel sicer v preteklosti veliko težav s kolenom. Lani si je strgal križno vez, tako, da je moral pod nož. Za reprezentanco Španije je zbral 3 nastope.

Zanj se zanima Juventus, ki sicer ima v svojih vrstah 2 desna bočna branilca – Danila in De Sciglia, toda v Torinu z njima niso preveč zadovoljni. Za hitronogega Katalonca se zanima tudi milanski Inter.